RED Parking Balice Lotnisko

RED Parking Balice Lotnisko

From Anthony Bishop

W RED Parking Balice rozumiemy znaczenie bezpieczeństwa, jeśli chodzi o parkowanie Twojego pojazdu.

Support this campaign

Subscribe to follow campaign updates!

More Info

Bezpieczne środowisko: Zapewniamy 24-godzinny nadzór oraz ogrodzenie o wysokim stopniu bezpieczeństwa wokół naszego parkingu, dzięki czemu możesz być spokojny wiedząc, że Twój samochód będzie bezpieczny podczas Twojej nieobecności. Mamy również doświadczony zespół na miejscu, który jest dedykowany do zapewnienia naszym klientom wyjątkowej obsługi. 

Dogodna lokalizacja: Nasz obiekt jest dogodnie położony zaledwie kilka minut od lotniska Kraków - Balice, dzięki czemu możesz zaparkować swój samochód i zdążyć na lotnisko z dużą ilością czasu przed lotem. Oferujemy również bezpłatny transport, dzięki czemu nie musisz się martwić o dostarczenie siebie i swojego bagażu na czas do terminalu. 

Przystępne stawki: W RED Parking Balice, staramy się zapewnić naszym klientom przystępne stawki za ich potrzeby parkingowe. Nasze stawki są konkurencyjne, a ponadto oferujemy specjalne zniżki na parkowanie długoterminowe, więc nie musisz się martwić, że rozbijesz bank zostawiając swój samochód na naszym parkingu.

Bezstresowe parkowanie: W Parking Red Balice Airport zapewniamy bezstresowy parking dla osób podróżujących do i z lotniska w Krakowie. Nasz całodobowy parking strzeżony to idealna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się bezproblemową podróżą. Dzięki naszemu bezpiecznemu i monitorowanemu parkingowi możesz mieć pewność, że Twój pojazd jest bezpieczny podczas Twojej nieobecności. 

Rozumiemy, że parkowanie może być drogie, dlatego staramy się zapewnić wygodne i niedrogie rozwiązania parkingowe. Nasze ceny są konkurencyjne i oferujemy zniżki przy dłuższych pobytach. Mamy również łatwy w użyciu system rezerwacji online, dzięki czemu można szybko i łatwo zarezerwować miejsce parkingowe.

Campaign Wall

Join the Conversation

Sign in with your Facebook account or