Dziewczyny z Dubaju Cały Film cda

Dziewczyny z Dubaju Cały Film cda

From Spencer Cały Film

#dziewczynyzdubaju #cały #film #doda Dziewczyny z Dubaju to opowieść o polskich celebrytach, którzy pojechali do Dubaju, by się prostytuować. Na ten temat została napisana książka "Dziewczyny z Dubaju", na podstawie kt

Support this campaign

Subscribe to follow campaign updates!

More Info

Dziewczyny z dubaju cały film online cda za darmo.

Dziewczyny z Dubaju to film, który porusza kontrowersyjny temat polskich celebrytów, którzy wyjechali do Dubaju, aby sprzedać swoje ciała. Mieli przyjmować oferty podróży z arabskimi szejkami i przyjmować drogie prezenty. Przez lata spekulowano, kim miały być te kobiety.

Gdzie obejrzeć online? Dziewczyny z Dubaju cały film można zobaczyć tutaj:

LINK:  https://cda-film.pl/watch/dziewczyny-z-dubaju-cały-film-polski-1080p_noLXnoUZd9Kr31B.html

Książka, na podstawie której Doda oparła film, ujawnia kulisy tzw. "afery dubajskiej" z 2015 roku, dotyczącej zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi klientkami. Autor opisuje, jak wyglądała rekrutacja modelek, aktorek i celebrytów oraz jak jako "luksusowe prostytutki" arabskich szejków spędzały czas i zarabiały ogromne pieniądze. Książka wzbudziła wielkie kontrowersje, choć autor nie wymienia w niej żadnych nazwisk, wiedząc, że ich ujawnienie mogłoby zniszczyć życie wielu osób.

Piotr Krysiak oparł swoją książkę na aktach sądowych. Opisał przypadki pryszczy, które zostały skazane za wysyłanie polskich celebrytów do Dubaju jako luksusowe prostytutki. Wśród oskarżonych znalazły się m.in. zwyciężczyni konkursu piękności Miss Polonii, aktorka z filmu "Paczka", uczestniczka programu "Top Model" czy dziewczyna popularnego aktora serialowego. Osoby rekrutujące polskie celebrytki i foto models korzystały zarówno z własnych kontaktów, jak i portali społecznościowych, szukając młodych dziewczyn chętnych do dzielenia się swoimi rozebranymi zdjęciami z internautami.

Autor podkreśla w swojej książce, że wiele kobiet, które zdecydowały się wyjechać do Dubaju, było w stałych związkach. Często były szczęśliwymi żonami i matkami. Ich partnerzy jednak rzadko znali możliwości swojej pracy za granicą. Same często były przekonane, że będą pracować jako hostessy na galach i luksusowych imprezach. Spełniając fantazje seksualne bogatych klientów i dotrzymując im towarzystwa, zarabiali spore sumy pieniędzy, a dodatkowo otrzymywali drogie prezenty, takie jak torebki luksusowych marek czy biżuteria.

Doda zorganizowała specjalny pokaz dla osób, które pracowały nad filmem. Aktorzy i technicy byli zachwyceni efektem – kiedy film trafił do kin i był dostępny dla wszystkich. Doda zdradziła, że premiera zaplanowana jest na jesień. Wcześniej mówiło się o premierze na wiosnę, ale została ona przełożona z powodu pandemii koronawirusa. Film może okazać się hitem, bo nazwisko Dody z pewnością przyciągnie do kin tłumy widzów.

Dziewczyny z Dubaju cały film

Dziewczyny z Dubaju cda

Dziewczyny z Dubaju online

Campaign Wall

Join the Conversation

Sign in with your Facebook account or